Komfortabla dzīve, kas prasa mazākus līdzekļus

Komfortabla dzīve, kas prasa mazākus līdzekļus    Mēs radījām e-mājas, jo vēlamies piedāvāt Jums iespēju īrēt dzīvokli ērtā, mūsdienīgā un drošā vidē ar ekonomiski izdevīgiem nosacījumiem.

    Mēs veidojam e-majas.lv tādas, kādās paši vēlētos dzīvot – Rīgā, klusā vietā, bet ar ērtu sabiedriskā transporta satiksmi, ar konkurētspējīgiem īres un komunālajiem maksājumiem, ar  draudzīgiem kaimiņiem, ar kuriem būs  patīkami patērzēt vai kopā atpūsties mājas zaļajā pagalmā.

Miers mājās, mājas - pilsētā

    E-mājas ir kā Jūsu personīgā miera osta tepat Rīgas pilsētā. Šeit Jūs spēsiet sajust komfortu un drošību, kā arī iegūt personīgu telpu tuvu dabai, kurā izbēgt no pilsētas kņadas un gūt spēkus jauniem darbiem. Mūsu piedāvātie dzīvokļi ir veidoti tā, lai Jūs ar prieku atgrieztos mājās, kur ir silti, mājīgi un droši, un kur jūs jebkurā brīdī varat iziet ārā, lai baudītu saules starus un svaigu gaisu.

    E-majas.lv dzīvokļu kompleksā ir plānoti 35 dzīvokļi, kuru vidējā platība ir 35 m2. Uzziniet vairāk par e-majas.lv piedāvātajiem īres dzīvokļiem.